Wczytuję dane...
Gwarancja: 14 Brak gwarancji
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy The Box Garden, bardzo proste niewymagające specjalistycznej wiedzy narzędzie, które pozwoli Państwu stworzyć wymarzony ogród bez pomocy profesjonalnej firmy oferującej usługi z zakresu projektowania i tworzenia terenów zielonych.

Przepiękna kompozycja stworzona, tak aby zagospodarować przestrzeń i upiększyć brzegi ogrodowych oczek wodnych. Będzie także stanowić niewątpliwą ozdobę miejsca reprezentacyjnego w ogrodzie.

Barwy dominujące: fiolet, biel, zieleń, bordo i czerwony.

Powierzchnia projektu: około 30 m bieżących, po linii brzegowej stawiku , wymiary zbiornika wodnego, na którym wykonany został projekt to ok 8 m2, ( Wymiary przez nas podane są wymiarami sugerowanymi. Odległość pomiędzy roślinami możecie Państwo regulować według własnego uznania. ).


Co zawiera zestaw:
*Kompozycję stanowią 29 sadzonek, 7 gatunków roślin -byliny.
*Katalog który zawiera szczegółowy plan rozsady roślin (przykładowy plan rozsady umieszczony na zdjęciu poglądowym.)oraz informację dotyczące ich pielęgnacji i preferencji glebowych.
*Pomocnik jak możemy poprawić, jakość naszej gleby i dostosować do ją do konkretnych roślin

UWAGA - Jeżeli zaistnieje sytuacja, w której chwilowo nie posiadamy danej rośliny, informujemy, iż zastępujemy ją inną, w podobnym kolorze i rozmiarze, tak aby gotowy efekt nie uległ zmianie wizualnej.

 

Na terenie Zielonej Góry i okolic możliwy odbiór własny lub dowóz oraz płatność gotówką.

Gotowe projekty rabat są własnością firmy theboxgarden.pl 

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania i udostępniania osobom trzecim. 

Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Polecamy

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!