Wczytuję dane...
Film instruktażowy


Film instruktażowy

https://www.youtube.com/channel/UCCrZBJ7siL6XlDEJ_bxlhHQ

Zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego The Box Garden

Każda największa przygoda zaczyna się od pierwszego kroku, każde dzieło najpierw rodzi się w głowach, w mojej zrodził się pomysł na Projekt The Box Garden. Powstał on z myślą o ludziach marzących o pięknym ogrodzie, ale nie mającym pomysłu na jego realizację. Nie musisz być specjalistą i wydawać dużych pieniędzy na piękny ogród... po prostu możesz wesprzeć się naszymi gotowymi projektami wraz z roślinami. 

Zapraszam Państwa do obejrzenia krótkiego filmiku, który wyjaśni jak działamy.

Zamawiasz produkt na naszej stronie www.boxgarden.pl

Otrzymujesz od nas pudełko, w którym znajdują się wieloletnie sadzonki: bylin, krzewów oraz traw – w zależności od projektu. Rośliny są zdrowe, dobrze ukorzenione, w donicy lub belecie, przygotowane do wysadzenia.

W zestawie znajduje się również : katalog z projektem i planem nasadzeń oraz informacją w jaki sposób powinieneś dbać o każdą z roślin.

Aby ułatwić Ci pracę otrzymujesz, także agro-włókninę oraz plastikowe szpilki do jej zamocowania, a także  poradnik Jak przygotować glebę.

Z pewnością nasuwa się Tobie pytanie w jakim stanie dotrą do ciebie rośliny? Czy nie będą uszkodzone lub zwiędnięte?

Aby rozwiać wątpliwości pokarzemy jak rośliny  podróżują do Ciebie, jak są pakowane i zabezpieczone, aby się nie przemieszczały, nie zniszczyły  i bezpiecznie dotarły pod twoje drzwi.

Kiedy otrzymasz już swój The Box garden

Przygotuj najpierw miejsce gdzie chcesz posadzić rabatę według otrzymanej instrukcji/poradnika. Rozłóż na przygotowanym podłożu agro-włókninę i przymocuj otrzymanymi szpilkami do gruntu.

Umieść  rośliny w pojemnikach na przygotowanej macie według dołączonego planu nasadzeń.

Możesz samodzielnie zdecydować czy rośliny będą posadowione bliżej siebie i będą stanowiły zwartą kompozycję, czy wolisz aby odstępy miedzy nimi były większe. Dostosuj projekt do wielkość podłoża, które chcesz zagospodarować. Jeżeli masz wątpliwości Pamiętaj, że w naszym katalogu znajdziesz informacje na temat pielęgnacji każdej rośliny oraz wielkość jaką osiągnie dorosła sadzonka.

Natnij matę w miejscu, w którym umieszczona zostanie roślina, zrób dołek, wyciągnij sadzonkę z pojemnika i umieść roślinę zgodnie z numeracją umieszczoną na projekcie. Analogiczną numerację znajdziesz także na każdym pojemniku z rośliną.

Analogicznie postępuj z każdą rośliną dołączoną do projektu. Kiedy wszystkie rośliny znajdą się już na swoich miejscach, możesz przysypać gotową rabatę ozdobnym żwirkiem lub korą.

Pamiętaj o podlaniu nowo posadzonych roślin.

Teraz możesz cieszyć się pięknym ogrodem!

Życzymy udanej zabawy zespół The Box Garden.

Chroń i okryj swoje rośliny, drzewa i krzewy na zimę.

Zamówienia na projekty z roślinami złożone w okresie zimowym będą realizowane od połowy marca. Zamów teraz i ciesz się wczesną wiosną! Pozostałe produkty bez zmian. ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!